Malatya Çimento, Beton ve Demir

Malatya Çimento, Beton ve Demir

Malatya’da Yapı Kimyasallarında Öncü Adres

Kaliteli ürünler ile kaliteli hizmet anlayışından harekete geçerek servis anlayışı ile müşteri memnuniyetini ver her aşamada müşterilerine sunmuş olduğu hizmet anlayışına dayanan presnsipleri ile firmamız doğru malzeme, iş disiplini ve yapı malzemeleri parolasıyla teknik çalışanları, profesyonel iş anlayışına dayalı politikalar ile daima doğru hizmet vermeyi kendisine ilke olarak benimsemiştir. ki Kaliteli çimento, beton ve demir kaliteli yapıların temelini oluşturduğu unutulmamalıdır.

Firmamız profesyonel personel kadrosu ile bina ve inşaat yapımında kullanılan yardımcı malzemeler olarak adlandırılan yapı kimyasallarında en kaliteli ve sağlıklı malzemeler satarak müşterilerin tüm ihtiyaçlarına doğru şekilde hizmet verme anlayışı benimsemiştir.

Müşteri Memnuniyeti ve Satış Sonrası Hizmet

Yapı Kimyasalları kapsamında arzu ettiğiniz her türlü yapısal hizmeti geniş kapsamda ve yük tatminli müşteri memnuniyetini kendisine misyon olarak benimsemiş firmamız, seramik, alçı, beton ve her türlü inşaat malzemelerini sorunsuz bir şekilde tedarik etmeye devam ediyor. Yapı Kimyasalların yanı sıra duvar, kağıdı, demir, granit, alçı ve beton gibi her türlü malzeme tedariki sağlayan firmamız, alçı ve kaplama grubuna ait hemen her türlü anti solvent bazlı ürünlere olarak yüzlerce malzemeyi bünyesinde bulunduruyor. Müşterilerine göstermiş olduğu ürün satışı ve hizmet anlayışını satış sonrası da müşterilerine itinayla göstermeye devam edecektir.

Firmamızın ev aksesuarları konusundaki uzun yıllar tecrübeye sahip olduğu güven ve kurumsal hizmet anlayışına dayanan iş prensibiyle kaliteli ürünü siz değerli müşterilerimize, lojistik, projelendirme ve servis hizmeti ile her aşamada müşteri memnuniyetini en üst düzeye taşımak adına elimizden geleni yapıyoruz.

Firmamız, bilgi, tecrübe ve sektörde güvenilir varlığıyla, adından yaygın olarak söz ettiren firmaların başında gelmektedir. Yalnızca dış mekan olmak dışında, iç mekanlara kaliteli seramik, duşakabin, alçı, boya ve duvar kağıdı malzemelerimizden faydalanmak adına Malatya merkezli firmamıza başvurabilirsiniz.

 Firmamızın sahip olduğu yüksek ürün stokları ile, müşterilerimize hizmet veren, dinamik kadrosu ile iç pazarda hacmimizi ve istihdam oranımızı büyüterek, kendimizi geliştirmeye devam ediyoruz. Malatya’da yapısal kimyasallar ve çeşitli yapı malzemeleri ile hizmet veren firmamız, Malatya’da müşterilerimize ihtiyaç doğrultusunda donanımlı ve pratik malzemelere dair hizmetinizdeyiz. İhtiyaç duyduğunuz malzemeler kapsamında bizimle iletişime geçebilir firma, hizmet ve ürünlerimiz hakkında daha fazla bilgi almak için bizleri ziyaret edebilirsiniz.